Telki
Eladásra kínált ingatlan
144.9
millió Ft
Telek típus
építési/lakó telek
Kulcsrakész, 2024. átadott, felső kategóriás nappali-konyha-étkező plusz 3 hálószobás lakás eladó egy prémium minőségben készült, négy lakásos társasházban, Telki csendes részén.
A társasház mennyezeti hűtés-fűtéséről, padlófűtéséről, valamint melegvizéről a dupla hőszivattyúval ellátott, legkorszerűbb gépészeti rendszer gondoskodik. A rendkívül alacsony rezsiköltséget eredményező, energiatakarékos épület elemei továbbá a 3 rétegű műanyag nyílászárók, a 15 cm vastag, grafitos Dryvit rendszerű homlokzati hőszigetelés, illetve az elektromos autótöltők, amik a lakásokhoz tartozó, saját parkolókba kerültek felszerelésre. A lakásokat mészhomok téglából készült hanggátló falak választják el egymástól.
Ennek az utcafronti lakásnak az elhelyezkedése a legideálisabb, kilátással a települést körülvevő hegyekre.
A lakás beépített terei belsőépítész tervei alapján kerültek kivitelezésre.
A konyha teljesen berendezett, beépített szekrénnyel és teljes gépesítéssel (sütő, főzőlap, szagelszívó, mosogatógép, hűtőszekrény, mikró) rendelkezik. Továbbá ennek a lakásnak a konyhája még magasabb minőségű burkolatokkal került kivitelezésre egyedi terve alapján.
A földszinti- és emeleti fürdőszobák, valamint WC-k bútorozottak, minőségi szaniterek, szerelvények, valamint burkolatok felhasználásával készültek.
Az előszoba szintén rendelkezik beépített szekrénnyel, ezen kívül a lakás riasztó- és kaputelefon rendszere is kiépítésre került.
A lakás két szinten helyezkedik el, egy 15 négyzetméteres burkolt földszinti terasszal, egy 138 négyzetméteres saját kerttel és két saját parkolóval rendelkezik. A földszinten egy előszoba, egy tágas konyha-étkező-nappali, egy kamra, valamint egy fürdőszoba található. Az előszobából vezet fel a lépcső az emeleti, kényelmes előszobába, ahonnan egy fürdőszoba WC-vel, 3 hálószoba, valamint egy háztartási helyiség nyílik.
Minden lakás rendelkezik nagy méretű, vasbeton födémes, járható padlással.
Ez a lakás azoknak a pároknak, családoknak készült, akik hosszú távon, fenntartható módon gondolkoznak, a kivételes minőségre szeretnék letenni a voksukat és azonnal költözhető otthont keresnek.
A társasházban jelenleg még 3 lakás érhető el. Mindegyik egyedi belsőépítészeti tervvel rendelkezik, így elrendezésük, burkolataik és beépített bútoraik különböznek egymástól. Mindegyikről részletes fotósorozat készült, amik megtekinthetőek a lakásokhoz tartozó hirdetésekben.
Irodánk 22 éve foglalkozik Telki, Budajenő, Budakeszi, Törökbálint, Páty, Zsámbék, Biatorbágy, Etyek, Herceghalom, Tök, Perbál, Szomor, Gyermely, Mány ingatlanokkal.
Ha eladó, vagy kiadó ingatlana van, vagy más hasonló ingatlant keres kérem hívjon!
Jutalékunk:
1 - 2.5 % + ÁFA